Elektriker installatør Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Rein Strømsvold

Daglig leder, installatør

rein@cei.no
  93460421

Saksbehandler elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Kjetil Einarsen

Saksbehandler, administrasjon

kjetil@cei.no
  93460422

Butikk lys varme Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Rolf Gathun

Butikksjef

rolf@cei.no
  93460423

Butikk lys varme Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Bjørn Morten Ims

Butikkmedarbeider

butikk@cei.no
  51601990

Prosjektleder installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Tor Arve Laupland

Prosjektleder

tor.arve@cei.no
  93460429

Prosjektleder installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Tor Inge Søiland

Prosjektleder

tor.inge@cei.no
  93460426

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Aleksander Lægreid

Montør

aleksander@cei.no
  93460432

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Bjarte Vatne

Montør

bjarte@cei.no
  93460335

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

John Walde

Montør

john@cei.no
  93460430

Montør elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Eivind Soma

Montør

eivind@cei.no
  93460427

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Stein Ådneram

Montør

stein@cei.no
  93460434

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Stian Berge

Montør

stian@cei.no
  93460431

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Thomas Walde

Montør

thomas@cei.no
  93460424

Montør elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Tommy Netland

Montør, Sirdal

tommy@cei.no
  95232528

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Vegard Netland

Montør, Sirdal

vegard@cei.no
  93413002

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Tina Eilen Børvik

Montør, butikkmedarbeider

tinaeilen@hotmail.com
  51601990

Montør elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Heidi Rovik

Montør

heidi@cei.no
  93460428

Montør belysningsplanlegger Carlsens Elektro Sandnes

Kjetil Sæland

Montør, belysningsplanlegger

kjetil.s@cei.no
  93460425

Lærling elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Benjamin Aareskjold

Lærling

benjamin@cei.no
  98426442

Montør installasjon Carlsens Elektro Sirdal

Heidi Seland

Montør, Sirdal

heidi.s@cei.no
  90676613

Lærling elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes

André Gjerstad Tjøtta

Lærling

andre@cei.no
  92626687

Lærling elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Bjørn Guddal

Lærling

bjorn@cei.no
  41812040

Lærling elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Simen Hegrestad

Lærling

simen@cei.no
  46695928