Elektriker installatør Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Rein Strømsvold

Daglig leder, installatør

rein@cei.no
  93460421

Saksbehandler elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Kjetil Einarsen

Saksbehandler, administrasjon

kjetil@cei.no
  93460422

Butikk lys varme Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Rolf Gauthun

Butikksjef

rolf@cei.no
  93460423

Butikk lys varme Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Bjørn Morten Ims

Butikkmedarbeider

butikk@cei.no
  51601990

Prosjektleder installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Tor Arve Laupland

Prosjektleder

tor.arve@cei.no
  93460429

Prosjektleder installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Tor Inge Søiland

Prosjektleder

tor.inge@cei.no
  93460426

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Aleksander Lægreid

Montør

aleksander@cei.no
  93460432

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Bjarte Vatne

Montør

bjarte@cei.no
  93460335

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

John Walde

Montør

john@cei.no
  93460430

Montør elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Eivind Soma

Montør

eivind@cei.no
  93460427

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Stein Ådneram

Montør

stein@cei.no

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Stian Berge

Montør

stian@cei.no
  93460431

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Thomas Walde

Montør

thomas@cei.no
  93460424

Lærling elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes

André Gjerstad Tjøtta

Montør

andre@cei.no
  93460436

Montør elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Heidi Rovik

Montør

heidi@cei.no
  93460428

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Tina Eilen Børvik

Montør, butikkmedarbeider

tinaeilen@hotmail.com
  51601990

Montør belysningsplanlegger Carlsens Elektro Sandnes

Kjetil Sæland

Montør, belysningsplanlegger

kjetil.s@cei.no
  93460425

Harald Breivik

Montør

harald@cei.no
  93460433

Jo Andrè Stanghelle

Montør

jo.andre@cei.no
  47513632

Jørn Erlend Kleppa

Montør

jorn@cei.no
  93460435

Ole Christian Liland

Montør, Sirdal

ole.c@cei.no
  91306112

Lars Kåre Skeie

Montør, Sirdal

lars.kaare@cei.no
  93460955

Montør installasjon Carlsens Elektro Sirdal

Heidi Seland

Montør, Sirdal

heidi.s@cei.no
  90676613

Montør elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes Stavanger Rogaland

Tommy Netland

Montør, Sirdal

tommy@cei.no
  95232528

Montør installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Vegard Netland

Montør, Sirdal

vegard@cei.no
  93413002

Lærling elektriker installasjon Carlsens Elektro Sandnes

Simen Hegrestad

Montør

simen@cei.no
  93460434

Preben Trana Storsveen

Lærling

preben@cei.no
  41221808

Henrik Bakker

Lærling

henrik@cei.no
  94826442

Kent Sigbjørn Bjunes

Lærling, Sirdal

kenti@cei.no
  91546758